Szósty i siódmy pokój

Kolejne pokoje od Mikołajów 

Konińskie Mikołaje oddały już szósty i siódmy  pokój dla dzieci. Tym razem w nowym otoczeniu w Pogotowiu Rodzinnym zamieszka 10 –letni Daniel, 8-letnia Wiktoria, 7 –letni Wojtek, 5 – letni Krzysiu, 3-letnia Gabrysia i 2-letnia Oktawia

Tradycyjnie remont udał się dzięki różnym firmom . W tym przypadku sponsorem mebli był PKS oraz sponsor, który poprosił o zachowanie anonimowości. 

- Oprócz tego materace i  wszystkie dodatki do nich otrzymaliśmy od firmy Hevea.  Jak zwykle nie odmówiła nam pomocy firma Franspol oraz Darmag.   A transportem mebli z Ikea zajęli się Ola i Tomek. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy – mówi Olga Żaryn z Towarzystwa Samorządowego, które prowadzi akcję. 

Obecny na oddaniu pokoi Sławomir Lorek, zastępca prezydenta Konina podziękował Mikołajom i dodał,  że miasto, w miarę swoich możliwości, zawsze będzie wspierało tego typu akcje. 

Konińskie Mikołaje ruszyły dwa lata temu.  Dzięki akcji 23 dzieci mieszka już w zupełnie nowych pokojach.

Czwarty pokój

Kolejny pokój za nami. Już czwarty ! :) Tym razem zmieniliśmy otoczenie dla 14-letniej Venesy, 13-letniego Wiktora, 6-letniej Nadii i 4-letniej Agatki. Teraz dzieci mają swoje łóżka i miejsce do odrabiania lekcji. Mamy nadzieję, że są szczęśliwe :) Tak samo jak my. Jak zawsze dziękujemy sponsorom: Franspol Sp z o.o., Konin, Dekorian Kalisz, Vox, Darmag, Wieneberger Honoratka, Fabryka Materacy Hevea, MPEC Konin, Black Red White, Studio DM. Jesteście wielcy. Bez Was nic by się nie udało :) Fot. Aneta Smorawińska.

Piąty pokój

Piąty pokój od Mikołajów 

Oddaliśmy już piąty pokój dla dzieci. Tym razem w nowym otoczeniu w konińskim  Łężynie zamieszka 9 – letnia Ania, 7 – letni Kuba i 6 –letnia Kinga. 

Tradycyjnie remont udał się dzięki różnym firmom . W tym przypadku głównym sponsorem było Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, dzięki któremu  kupiliśmy meble. Oprócz tego piętrowe łóżko i wszystkie dodatki do niego trzymaliśmy od firmy Hevea.  Jak zwykle nie odmówiła nam pomocy firma Franspol oraz Darmag.  Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy. 

Warto dodać, że cały remont pokoju przeprowadził pan Mariusz, ojciec dzieci wraz z przyjaciółmi.  A Mikołaje dostały od dzieci piękne autoportrety i kwiaty  

Konińskie Mikołaje ruszyły w lutym ubiegłego roku. Dzięki akcji 12 dzieci mieszka już w zupełnie nowych pokojach.

Drugi pokój

Kolejny pokój, a właściwie dwa pokoje za nami. W sumie wyremontowaliśmy 30 mkw. Na podłogę położyliśmy panele, pomalowaliśmy ściany, kupiliśmy dzieciom nowe meble. Mamy nadzieję, że Martyna i jej rodzeństwo: Nadia, Adam, Paweł i 8-miesięczny Alanek są szczęśliwi. A my jeszcze raz dziękujemy firmom: Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi, Wienerberger, Vox, Franspol Sp z oo, Konin, Darmag, Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, Dekorian, Studio DM, Polka Studio, Paula Walczak Fotografia, Magdalena Mikołajczak Aranżacja Wnętrz. Szczególnie dziękujemy p. Julianowi, a także rodzinie Urbańskich. Jesteście wielcy !

Pierwszy pokój

Nasz pierwszy pokój należy do Łukasza i  Jakuba. Na miejscu zastaliśmy wielkie, piętrowe łóżko i szafki. Chłopcy nie mieli gdzie odrabiać lekcji. Wydzielenie takiego miejsca stało się dla nas priorytetem.  Dzięki naszej akcji chłopcy mają dziś biurko , wygodne miejsce do spania, szafki jak i na ścianach swoich idoli - Ronaldo i Nejmar.  Warto dodać, że pokój ma 2 x 3 metry :)

Zadzwoń: 605 855 854 | 502 219 616 Napisz o.zaryn@ts.konin.pl
TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE, 62-500 Konin, ul. Zofii Urbanowskiej 8
Bank Pocztowy SA o/Konin, Konto: 43 1320 1016 2783 0783 2000 0001 - z dopiskiem - Konińskie Mikołaje